HİZMETLERİMİZ

Cansu Akgül Beauty

HİZMETLERİMİZ

microblading

Microblading

Microblading nedir? günümüzde, bir tür kalıcı makyaj işlemidir ve özellikle kaşların daha dolgun ve belirgin görünmesini sağlamak için kullanılır. Bu işlem, özel bir el aleti ve ince, keskin bir bıçak kullanılarak gerçekleştirilir.

proteztirnak1

Protez Tırnak

Protez tırnak nedir? “Protez tırnak,” eksik, zedelenmiş veya zarar görmüş bir tırnağın yerine takılan yapay bir tırnak anlamına gelir. Bu tür protezler, tırnak yatağına sabitlenir ve genellikle tırnak rengi ve şekline uygun olarak tasarlanır.

ipek kirpik

İpek Kirpik

İpek kirpik nedir?, güzellik ve makyaj dünyasında son yıllarda büyük popülerlik kazanmış olan yapay kirpiklerden biridir. Bu özel kirpikler, daha dolgun, uzun ve çekici kirpiklere sahip olma isteğiyle birçok insan tarafından tercih edilmektedir.

ciltbakimi1

Hydrafacial Cilt Bakımı

Hydrafacial cilt bakımı, cilt bakımı alanında popüler bir tedavi yöntemidir. HydraFacial, cilt temizliği, eksfoliasyon (ölü cilt hücrelerinin giderilmesi), özütleme ve nemlendirme gibi adımları içeren bir tür medikal cilt bakımı işlemidir.

diode lazer epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

Diode lazer epilasyon nedir?, istenmeyen vücut tüylerini kalıcı olarak azaltmaya veya ortadan kaldırmaya yönelik bir tıbbi estetik prosedürdür. Bu yöntem, yüksek enerjili lazer ışığını kullanarak tüy foliküllerini hedefler ve bu folikülleri tahrip ederek tüylerin yeniden büyümesini engellemeyi amaçlar.

dudak renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme nedir? günümüzde, mekanik bir iğne ile dudaklara renkli dudak boyası bırakarak dudak rengini yarı kalıcı şekilde artıran bir kozmetik dövme olarak tanımlanabilir.

ciltbakimi3

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı nedir, cildin temizliği, sağlığı ve genel görünümünün iyileştirilmesi amacıyla yapılan çeşitli uygulamaların ve ürünlerin kullanımını içeren bir dizi rutindir.

leke1

Leke Akne Tedavisi

Leke akne tedavisi nedir, akne (sivilce) sonucu ciltte oluşan lekeleri azaltmaya veya tamamen ortadan kaldırmaya yönelik bir tedavi yöntemidir. Akne, ciltteki yağ bezlerinin tıkanması sonucu oluşan iltihaplı sivilce ve siyah noktalarla karakterize bir cilt sorunudur.

Bolgesel incelme

Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme nedir? günümüzde, vücut şeklinin belirli bölgelerindeki yağ birikimini, selülit görünümünü veya gevşek cilt sorunlarını hedefleyen bir dizi kozmetik veya estetik tedavi ve prosedürün genel adıdır.

dipliner1

Dipliner

Dipliner nedir? “Dipliner,” bir çeşit makyaj ürünüdür ve genellikle göz makyajı için kullanılır. Adını “eyeliner” kelimesinin “dip” kelimesi ile birleşmesinden alır.

Our Contacts

Contact Us

1 N. Cactus Ave, New York, USA
accaliaclinic@info.com
0 800 555 22 11

Stay Tuned!

Newsletter

    HEMEN RANDEVU AL